Charytatywna akcja szycia onkochust

11 marca- 10:00

Miejski Dom Kultury zachęca do udziału w charytatywnej akcji szycia onkochust, które zostaną przekazane do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach.

NIE MUSISZ BYĆ EKSPERTEM W SZYCIU!!!

Wszystkich chętnych, którzy chcą wesprzeć ten szczytny cel zapraszamy 17 marca 2019 roku o godz. 10:00 grupa I oraz o godz. 14:00 grupa II do MDK.

Więcej informacji oraz zapisy w Galerii pod Glinianym Aniołem osobiście lub telefonicznie w godz. 15.00-21.00 nr tel. 34 351 06 88. Zapisy trwają do 15 marca 2019 roku.

Jak możesz pomóc?
– dołączyć do nas w dniu akcji
– przynieść maszynę do szycia lub zająć inne stanowisko np. przy wykrawaniu formy z materiału lub przy żelazku
– zakupić i dostarczyć cegiełkę w formie materiału (TKANINA BAWEŁNIANA 100%, 2 mb.)

Koordynatorką akcji jest pani Katarzyna Jankowska, która w porozumieniu z wolontariuszkami: Anną Flak i Magdaleną Rudzińską postanowiła wesprzeć akcję, tworząc grupę w naszym mieście „Onkochusty – szyjemy uśmiech/oddział Lubliniec”.

Miejsca do których można przynosić materiał to:

„ GALERIA POD GLINIANYM ANIOŁEM” przy MDK w Lublińcu, codziennie w godz.15.00-21.00

„MADELAINE” Pracownia Krawiectwa Artystycznego przy ul. 3go maja w Lublińcu, od pn. do pt. w godz. 9.00-15.00