Andre Rieu – najnowszy koncert z Maastricht!

11 września- 18:00 - 21:00

Doroczne koncerty André Rieu w jego rodzinnym mieście Maastricht przyciągają fanów skrzypka ze wszystkich zakątków świata. Średniowieczny rynek zamienia się w spektakularne tło dla niezapomnianych koncertów wypełnionych humorem, zabawą i emocjami i oczywiście wspaniałą muzyką, w których każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku André Rieu zaprasza Cię do założenia butów do tańca i wzięcia udziału w roztańczonym koncercie zatytułowanym „Zatańczymy?”

W tym koncercie maestro ożywi walca w niezapomnianym wieczorze muzyki i tańca. Walc i jego rytm na trzy czwarte był dla André Rieu inspiracją przez całą jego karierę, a letnie noce są wręcz stworzone do tańca i zabawy. Dołącz do André Rieu, jego orkiestry Johanna Straussa, światowej klasy sopranów, tria tenorów i gości specjalnych, aby doświadczyć tego samego wrażenia, którego doświadczają słuchacze na rynku w Maastricht. Kinowi widzowie dodatkowo będą mogli za pomocą oka kamery zajrzeć za kulisy koncertu i obejrzeć ekskluzywny wywiad z André.

To dla mnie szczególny koncert – mówi André Rieu – bo królować będzie muzyka płynąca prosto z mojego serca: walc! Przybywajcie. Czeka Was „Nad pięknym modrym Dunajem” Straussa i wiele niespodzianek. Niech wszyscy kołyszą się w rytmie walca pomiędzy rzędami kinowej sali!

Czas trwania najnowszego koncertu André Rieu wynosi 180 minut. Po 68 minutach seansu odbędzie się przerwa, która będzie trwać 16 minut.

KUP BILET

Na ekranie: