• To wydarzenie minęło.

Akademia Kreatywności: pleciona elegancja

10 września- 17:30 - 19:30

Po letnich miesiącach wypełnionych zajęciami z ceramiki dla dorosłych, zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu „Akademia Kreatywności” 🙂 We wrześniu stawiamy na modę i samodzielne przygotowanie biżuterii. Ze sznurków!

Sznurkowa biżuteria zyskuje na popularności. Wbrew pozorom dodatki tego typu są doskonałe nie tylko do sportowego looku – dobrze pasują do stylu casual, czasem również nadają lekkości nieco poważniejszym kreacjom.

We wrześniu będzie okazja do samodzielnego przygotowania oryginalnej, sznurkowej biżuterii. Warsztaty z plecionej elegancji poprowadzi Sabina Gajda.

Koszt materiałów, a tym samym udziału w zajęciach to 43 zł.
Zapisy w Galerii pod Glinianym Aniołem – osobiście lub telefonicznie (34 351 06 88).

Do zobaczenia!

Informacje organizacyjne

Warsztaty poprowadzi Sabina Gajda

10 września, godz. 17.30
koszt: 43 zł

obowiązują zapisy w Galerii pod Glinianym Aniołem osobiście lub telefonicznie: 351 06 88.

Wydarzenie kategoria: