Akademia Kreatywności: makramowe zawieszki na choinkę

12 grudnia- 17:30 - 19:30

Jak w tym roku będzie wyglądała Twoja choinka? Zawisną na niej klasyczne bombki, suszone pomarańcze i cytryny, a może…. makramowe cuda? 🙂

12 grudnia (czwartek) zapraszamy na kolejne warsztaty Akademii Kreatywności w świątecznym klimacie! Tym razem wykonamy zestaw makramowych zawieszek do powieszenia na choince, świątecznym wieńcu lub wykorzystania w innej dekoracji. Warsztaty poprowadzi Monika Mika.

Koszt makramowych materiałów dla jednej osoby: 35 zł

Informacje organizacyjne

12 grudnia 2019
koszt materiałów/uczestnictwa: 35 zł