Akademia Kreatywności – luty

24 stycznia 2018- 10:00

Miejski Dom Kultury zaprasza na kolejne spotkania w ramach Akademii Kreatywności, które odbędą się w Galerii pod Glinianym Aniołem:
– 09.02.2018 r. godz. 17.30 – warsztaty artystyczne „Mydło upominkowe”, wstęp: 35 zł
Podczas warsztatów każdy uczestnik wykona samodzielnie naturalne mydło na bazie oleju kokosowego z ziołowymi i owocowymi dodatkami, które może być idealnym prezentem na zbliżające się Walentynki.
Instruktor: Czesława Włuka.

– 13.02.2018 r. godz. 17:30 – warsztaty zdrowo kreatywne „Przez żołądek do serca”, wstęp: 30 zł
Podczas warsztatów uczestnicy wykonają batony w kształcie serca,  zdrowy walentynkowy deser oraz będą mieli okazję spróbować słodkości bez dodatku cukru i glutenu. Każdy otrzyma skrypt z przepisami. Rozpusta w wersji fit też jest możliwa! Zaskocz ukochaną osobę i podaruj jej słodki zdrowy upominek!
Instruktor: Agnieszka Kondracka.

Zapisy osobiście w Galerii pod Glinianym Aniołem oraz telefonicznie pod numerem tel. 34 351 06 88 (rezerwacja wygasa po trzech dniach).

24 stycznia 2018