Akademia Kreatywności – kwiecień

26 marca 2018- 10:00

Miejski Dom Kultury zaprasza na kwietniowe warsztaty artystyczne w Galerii pod Glinianym Aniołem.

W ofercie:
– 17.04.2018 godz. 17:30 „Akwarelowa wiosna”, wstęp: 35 zł
Na warsztatach z instruktor Czesławą Włuką poznamy podstawy malowania farbami akwarelowymi. Tematem będzie pejzaż a wykonaną pracę wyeksponujemy w ramkach. Akwarela może być pięknym prezentem, a także elementem dekoracyjnym każdego wnętrza.

– 25.04.2018 godz. 17:30 „Oswoić ogród”, wstęp: 35 zł
Podczas warsztatów  z instruktor Magdaleną Sobocińską zajmiemy się malowaniem na tkaninie. W ramach wprowadzenia wysłuchamy mini wykładu dotyczącego upcyklingu, a następnie na koszulkach z naszytym elementem domalujemy aplikację według własnego pomysłu. Tematem przewodnim będzie tajemniczy ogród, a co za tym idzie różnorodne motywy roślinne.

Zapraszamy do Galerii pod Glinianym Aniołem!

Zapisy osobiście w Galerii pod Glinianym Aniołem oraz telefonicznie pod numerem tel. 34 351 06 88 (rezerwacja wygasa po trzech dniach).

26 marca 2018