Akademia Kreatywności – Kwiecień

24 marca- 10:00

Miejski Dom Kultury zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Akademii Kreatywności:

– 01.04.2019 godz. 17:30 „Drewniana pisanka XXL”, koszt 45 zł
Ozdoby wielkanocne ręcznie robione to wielka frajda dla całej rodziny. Wielkanoc i wiosna są już tuż za rogiem, warto więc pokusić się o wielkanocne dekoracje w domu. Zapraszamy na rodzinne warsztaty, gdzie instruktor Marzena Grzyb pokaże jak ozdobić dużą, drewnianą pisankę posługując się farbami i różnymi materiałami pasmanteryjnymi.

– 05.04.2019 godz. 17:30 Emdek po japońsku „Kaligrafia japońska”, wstęp wolny
Kaligrafia jest bardzo ważną pozycją w kulturze japońskiej. To sztuka pięknego pisania znaków oraz forma terapii, wyrabia cierpliwość i wytrwałość, przyczynia się do poprawy koncentracji. Zajęcia poprowadzi pochodząca z Kraju Kwitnącej Wiśni Akemi Yasuhara.

– 08.04.2019 godz. 17:30 „Wiosenny makijaż z Oriflame”, wstęp wolny
Przedstawicielki Biura Regionalnego Oriflame nr 2 w Lublińcu zapraszają na warsztaty makijażu dziennego. W programie fachowe porady wizażystek: przygotowanie cery pod makijaż, podstawy konturowania twarzy, makijaż krok po kroku oraz jak sprawić by był trwały.

– 09.04.2019 godz. 17:30 „Wianek wielkanocny”, koszt 45 zł
Święta Wielkanocne tuż, tuż. Wiosna i słoneczne dni nastrajają nas do kreatywnych działań. Na warsztatach, które poprowadzi instruktor Marzena Grzyb dowiemy się jak stworzyć krok po kroku wielkanocny wianek. Z wykorzystaniem wielu artykułów florystycznych i dekoracyjnych stworzymy piękną dekorację wnętrza lub ozdobę na drzwi.

Zapisy osobiście w Galerii pod Glinianym Aniołem oraz telefonicznie pod numerem tel. 34 351 06 88 w godz. 15.00-21.00 (rezerwacja wygasa po trzech dniach).