Akademia Kreatywności: kartka świąteczna w pudełku!

19 listopada- 08:00 - 17:00

W listopadzie w ramach Akademii Kreatywności zaczynamy przygotowania do świąt! Najpierw zajmiemy się kartkami świątecznymi – i to nie byle jakimi! 🙂

Zapraszamy na scrapbookingowe warsztaty, w trakcie których na chwilę przeniesiemy się w magiczny papierowy świat, w którym ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Wykonamy kartkę bożonarodzeniową w pięknym, ozdobnym pudełeczku (metoda scrapbooking).

Prowadzenie: Marta Styczyszyn

Informacje organizacyjne

Warsztaty odbędą się 19 listopada 2019 r.

Zaczynamy o godz. 17.30

Koszt udziału w warsztatach (= koszt materiałów):
35 zł

Na wydarzenie obowiązują zapisy w Galerii pod Glinianym Aniołem – osobiście lub telefonicznie (34 351 06 88) – po godzinie 15.00.

, ,