Nie przegap w czerwcu!

sb 01
nd 02
pn 03
wt 04
śr 05
cz 06
pt 07
sb 08
nd 09
pn 10
wt 11
śr 12
cz 13
pt 14
sb 15
nd 16
pn 17
wt 18
śr 19
cz 20
pt 21
sb 22
nd 23
pn 24
wt 25
śr 26
cz 27
pt 28
sb 29
nd 30
logo
repertuar

Panda i Banda
18.06.2019 r.

godzina 17:00
2D dubbing
bilety - 16 zł, ulgowy 14 zł, poranek 12 zł - b/o. Zakup na www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

więcej o filmie >

John Wick 3
18.06.2019 r.

godzina 19:00
2D napisy
bilety - 16 zł, ulgowy 14 zł - od 15 lat. Zakup na www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

więcej o filmie >
BIP

XXI Lubliniecka Wiosna Kulturalna - kolejność występowania - finał 14.04.2019

Prezentujemy kolejność prezentacji podczas finału XXI Lublinieckiej Wiosny Kulturalnej odbywającego się dnia 14 kwietnia 2019 roku.
 
 
  • Laureaci eliminacji z dnia 13.04.2019 roku
Rozpoczęcie godz. 9:00 (kolejność zostanie podana po zakończeniu eliminacji dnia 13.04.2019 roku)
 
Kategoria II – wokaliści klasy I-III
  1. Pola Gatner
  2. Kamil Janus
  3. Michalina Orzełek
  4. Amelia Spojda
  5. Żaklin Solich
  6. Emilia Styczyrz
  7. Julia Trybus
  8. Milena Wietecka
  9. Kinga Zamoska

Kategoria III – wokaliści klasy IV-VI

  1. Julia Jeziorowska
  2. Julia Kalbarczyk
  3. Natalia Korzekwa
  4. Aleksandra Kowalczyk
  5. Zuzanna Lerche
  6. Mateusz Literacki
  7. Emilia Małeska
  8. Aleksandra Mucha
  9. Hanna Polewczyk
  10. Julia Sekulska
  11. Olga Staszyńska
  12. Lena Stawecka

Kategoria IV – wokaliści klasy VII-VIII i gimnazjum

  1. Wiktoria Książek
  2. Jagoda Niesłona
  3. Franziska Ochmann
  4. Weronika Piskon
  5. Julia Plaza
  6. Kamila Szopka
  7. Kacper Tarnowski
  8. Klaudia Ujma
  9. Dominika Wąsik

Kategoria V – wokaliści szkoły ponadgimnazjalne, dorośli

  1. Julia Kazuch
  2. Urszula Kozielska
  3. Anna Kupny
  4. Sandra Rose
  5. Kacper Wieczorek

 

  • Zespoły taneczne
Rozpoczęcie godz. 13:00
 
Zespoły taneczne do 7 lat
1.  Formacja Koralowa
2.  Mini Dance
3.  Mini Flex
4.  Zespół taneczny „Groszki” 
 
Zespoły taneczne 8 – 11 lat
1.  Grandzik
2.  Impuls Dzieci
3.  Konopielki
4.  Mały Flex
5.  Realise
6.  Zespół taneczny „Kropeczki” 
 
Zespoły taneczne 12-15 lat
1.  Black Angels
2.  Break Gang
3.  Breaking Team
4.  Dynamic Team
5.  Efekt
6.  Flex
7.  Grand
8.  Grand Seven
9.  Impuls Junior
10.  NBE Crew
 
Zespoły taneczne pow. 15 lat
1.  Format
2.  Reflex
 
Kolejność nie ulega zmianie.

polecamy

Lubliniec Info
Grupa Reportersko Filmowa
Lubliniec Turystycznie
Lublinieckie morsy
X-Ozy
Atelier
Fotografia MZawadka.pl
KSSE
(c) MDK Lubliniec. Wykonanie W.B. Projekt - Grupa Lubliniec Info