Poniżej zamieszczamy plan zajęć – na nich znajdziecie dzień, godzinę oraz salę, w której odbywają się zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Przed zajęciami prosimy również zapoznać się z obowiązującymi zarządzeniami dotyczącymi opłat za zajęcia (obowiązują od października) oraz organizacji zajęć w czasie epidemii.

PONIEDZIAŁEK Hip-hop // grupa 1
prowadząca: Paula Cajt
godz. 16.45-17.45 Sala baletowa
Hip-hop // grupa 2
prowadząca: Paula Cajt
godz. 18.00-19.30 Sala baletowa
Ceramika // grupa 1
prowadząca: Anna Bałdyga
godz. 16.00-17.00 Sala kameralna
Ceramika // grupa 2
prowadząca: Anna Bałdyga
godz. 17.15-18.15 Sala kameralna
Studio piosenki
prowadząca: Karolina Wieczorek
Godziny ustalane indywidualnie Sala muzyczna „74”
Malarstwo emocjonalne// grupa 1
prowadząca: Marzena Zając
godz. 16.30-17.45 Pracownia „3”
Malarstwo emocjonalne// grupa 2
prowadząca: Marzena Zając
godz. 18.00-19.15 Pracownia „3”

 

WTOREK Break dance // grupa 1
prowadzący: Damian Knop
godz. 15.30-16.30
zajęcia od 29.09
Sala baletowa
Break dance // grupa 2
prowadzący: Damian Knop
godz. 16.45-18.00
zajęcia od 29.09
Sala baletowa
Street dance // grupa 1
prowadzący: Damian Knop
godz. 18.15-19.30
zajęcia od 29.09
Sala baletowa
Plastyka // grupa 1
prowadząca: Marzena Zając
godz. 16.00-17.00 Sala kameralna
Plastyka // grupa 2
prowadząca: Marzena Zając
godz. 17.15-18.15 Sala kameralna
Plastyka // linoryt
prowadząca: Marzena Zając
godz. 18.30-19.30 Sala kameralna
Studio piosenki
prowadząca: Katarzyna Suchara
Godziny ustalane indywidualnie Sala muzyczna „74”

 

ŚRODA Taniec towarzyski // grupa 1
prowadząca: Katarzyna Koszczyk
godz. 15.15-16.00 Sala baletowa
Formacja Koralowa
prowadząca: Katarzyna Koszczyk
godz. 16.15-17.15 Sala baletowa
Taniec towarzyski // grupa zaawansowana
prowadząca: Katarzyna Koszczyk
godz. 17.30-18.45 Sala baletowa
Formacja Black Angels
prowadząca: Katarzyna Koszczyk
godz. 19.00-20.30 Sala baletowa
Malarstwo emocjonalne // grupa 3
prowadząca: Marzena Zając
godz. 16.30-17.45 Sala kameralna
Malarstwo emocjonalne // grupa 4
prowadząca: Marzena Zając
godz. 18.00-19.15 Sala kameralna
Studio piosenki
prowadzący: Marian Chrobok
Godziny ustalane indywidualnie Sala muzyczna „4”
Zajęcia teatralne // grupa 1
prowadząca: Agnieszka Raj-Kubat
godz. 16.00-16.45 Sala widowiskowa
Zajęcia teatralne // grupa 2
prowadząca: Agnieszka Raj-Kubat
godz. 17.00-17.45 Sala widowiskowa
Zajęcia teatralne // grupa 3
prowadząca: Agnieszka Raj-Kubat
godz. 18.00-19.00 Sala widowiskowa

 

CZWARTEK Rytmika // grupa 1
prowadząca: Małgorzata Prowda
godz. 15.00-15.45 Sala baletowa
Rytmika  // grupa 2
prowadząca: Małgorzata Prowda
godz. 16.00-16.45 Sala baletowa
Mażoretki // grupa 1
prowadząca: Małgorzata Prowda
godz. 17.00-18.15 Sala baletowa
Mażoretki // grupa 2
prowadząca: Małgorzata Prowda
godz. 18.30-19.45 Szkoła podstawowa
nr 4
Rękodzieło kreatywne // grupa 1
prowadząca: Dorota Swat
godz. 16.00-17.00 Sala kameralna
Rękodzieło kreatywne // grupa 2
prowadząca: Dorota Swat
godz. 17.15-18.15 Sala kameralna
Animacja
prowadząca: Dorota Swat
godz. 18.30-19.30 Sala kameralna
Studio piosenki
prowadzący: Marian Chrobok
Godziny ustalane indywidualnie Sala muzyczna „74”

 

PIĄTEK Formacja Taneczna // grupa 1
prowadząca: Katarzyna Koszczyk
godz. 15.15-16.00 Sala baletowa
Formacja Koralowa
prowadząca: Katarzyna Koszczyk
godz. 16.15-17.15 Sala baletowa
Formacja Black Angels
prowadząca: Katarzyna Koszczyk
godz. 17.30-18.45 Sala baletowa
Taniec towarzyski // grupa zaawansowana
prowadząca: Katarzyna Koszczyk
godz. 19.00-20.30 Sala baletowa
Malarstwo emocjonalne // grupa 3
prowadząca: Marzena Zając
godz. 16.30-17.45 Sala kameralna
Malarstwo emocjonalne // grupa 4
prowadząca: Marzena Zając
godz. 18.00-19.15 Sala kameralna
Studio piosenki
prowadząca: Katarzyna Suchara
Godziny ustalane indywidualnie Sala muzyczna „74”
Studio piosenki
prowadząca: Karolina Wieczorek
Godziny ustalane indywidualnie Sala muzyczna „4”