Zajęcia w „Studiu piosenki”  to możliwość zdobycia wiedzy związanej z wokalistyką i wykorzystania jej w praktyce, w trakcie licznych występów na scenie. 

Punktem wyjścia jest  ciekawy repertuar – różnicowany pod względem charakteru, tematyki oraz stylistyki muzycznej. Poszczególne utwory są swego rodzaju narzędziem do pracy nad emisją głosu, dykcją, recytacją, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym. Zajęcia przygotowują do udziału w różnego rodzaju konkursach piosenki, czy występach scenicznych.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

poniedziałek, godziny ustalane indywidualnie – zajęcia z Karoliną Wieczorek (od godz. 13.00)

wtorek i piątek, godziny ustalane indywidualnie – zajęcia z Katarzyną Sucharą (od godz. 14.00)

środa, godziny ustalane indywidualnie – zajęcia z Marianem Chrobokiem (od godz. 14.30)

Zapisy: 13 września, godz. 17.30-19.30


Instruktorzy prowadzący:

Katarzyna Suchara
Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach w zakresie wokalistyki, laureatka konkursów wokalnych, w tym programu telewizyjnego „Szansa na Sukces”. Swoją pasją muzyczną zaraża dzieci i młodzież prowadząc klasę śpiewu w Młodzieżowym Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie.

Karolina Wieczorek
Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie, którą ukończyła z wyróżnieniem na kierunku wychowanie artystyczne (specjalizacja: wychowanie muzyczne). Wykładowca i nauczyciel śpiewu w Młodzieżowym Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie. Na stałe współpracuje z zespołem „Gang Marcela” oraz „Karlik”.

Marian Chrobok
Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale wokalno-aktorskim. Wieloletni solista w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”. Obecnie współpracuje z ZPiT jako pedagog. Posiada bogate doświadczanie w pracy artystycznej na scenie, jako solista, chórzysta i tancerz. Dzięki pracy pedagogicznej z łatwością przekazuje wiedzę.