Zajęcia w „Studiu piosenki”  to możliwość zdobycia wiedzy związanej z wokalistyką i wykorzystania jej w praktyce, w trakcie licznych występów na scenie. 

Punktem wyjścia jest  ciekawy repertuar – różnicowany pod względem charakteru, tematyki oraz stylistyki muzycznej. Poszczególne utwory są swego rodzaju narzędziem do pracy nad emisją głosu, dykcją, recytacją, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym. Zajęcia przygotowują do udziału w różnego rodzaju konkursach piosenki, czy występach scenicznych.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

zajęcia z Karoliną Wieczorek: zajęcia w poniedziałek (od 14:30 do 19:00) oraz w piątek (od 14:30 do 17:45). Godziny ustalane indywidualnie.

zajęcia z Katarzyną Sucharą: zajęcia we wtorek (od 14:00 do 19:30) oraz w piątek (od 14:00 do 19:30). Godziny ustalane indywidualnie.  

zajęcia z Marianem Chrobokiem:  zajęcia w środę (od 13:00 do 22:00) oraz w czwartek (od 16:00 do 19:00). Godziny ustalane indywidualnie.


Instruktorzy prowadzący

Katarzyna Suchara

Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach w zakresie wokalistyki, laureatka konkursów wokalnych, w tym programu telewizyjnego „Szansa na Sukces”. Swoją pasją muzyczną zaraża dzieci i młodzież prowadząc klasę śpiewu w Młodzieżowym Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie.

Karolina Wieczorek

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie, którą ukończyła z wyróżnieniem na kierunku wychowanie artystyczne (specjalizacja: wychowanie muzyczne). Wykładowca i nauczyciel śpiewu w Młodzieżowym Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie. Na stałe współpracuje z zespołem „Gang Marcela” oraz „Karlik”.

Marian Chrobok

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale wokalno-aktorskim. Wieloletni solista w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”. Obecnie współpracuje z ZPiT jako pedagog. Posiada bogate doświadczanie w pracy artystycznej na scenie, jako solista, chórzysta i tancerz. Dzięki pracy pedagogicznej z łatwością przekazuje wiedzę.