Kolejne owacje na stojąco dla Teatru po Pracy!

Teatr po Pracy po raz kolejny sprawił, że sala widowiskowa Miejskiego Domu Kultury  była wypełniona po brzegi. Na prośbę lublinieckiej publiczności 3 kwietnia 2019 roku artyści wystąpili w drugiej odsłonie recitalu „Słodkie rodzynki, gorzkie migdały” i tym razem nie obyło się bez owacji!
Aktorzy wykonali piękne utwory Agnieszki Osieckiej, pisarki, dziennikarki, reżyserki filmowej, dramaturga, ale przede wszystkim autora tekstów ponad 2 tysięcy piosenek. Z muzyką na żywo, choreografią i projekcją w tle artyści przenieśli publiczność w sentymentalny świat. Widownia usłyszała  kilkanaście kompozycji m.in.: „Wielka woda”, „Nie żałuję”, „Oczy tej małej”, „Miasteczko Cud”, czy „Miłość w Portofino”. Każdy utwór krył w sobie jakąś historię, opowieść o miłości.
Po zakończonym recitalu popłynęła lawina słów uznania oraz  gratulacji w stronę artystów oraz reżyser Agnieszki Raj- Kubat. Słuchacze nie mogli wyjść z podziwu: „…powróciły wspomnienia, to były wzruszające chwile i osobiste przeżycie”, „…jak zwykle rewelacyjna, cudowna atmosfera, żal że koncert trwał tak krótko…”.
Przypomnijmy, iż pierwsza odsłona „Słodkich rodzynek, gorzkich migdałów” miała miejsce w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku ku wielkiej radości mieszkańców Kokotka oraz gości.
Foto. Atelier