Zagubione słowa w zagubionym świecie – poezja z Teatrem po Pracy

17 grudnia 2017- 10:00

Miejski Dom Kultury zaprasza na kolejne spotkanie z poezją z Teatrem po pracy, które odbędzie się 12 stycznia 2018 roku godz. 18:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem. Wstęp wolny.

Gościem specjalnym styczniowego spotkania będzie dr Janusz Hurnik – wieloletni pracownik naukowy, adiunkt w Instytucie Filologii Polskiej Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, w którego kręgu zainteresowań jest polska literatura najnowsza, zwłaszcza poezja. Tematem przewodnim będą „Zagubione słowa w zagubionym świecie.”.

Cykl ten ma na celu przybliżać poezję wszystkim zainteresowanym. Każde spotkanie uświetni zaproszony gość specjalny, któremu będzie bliska tematyka prezentowanych utworów. Mile widziani uczestnicy, którzy zechcą zaprezentować swoje ulubione lub przez siebie napisane wiersze.

17 grudnia 2017