Wyprawa Magellana

3 października- 00:00 - 8 października- 00:00

2D dubbing

miejsce: Kino Karolinka

bilety: 16 zł, ulgowy 14 zł – od 6 lat. Zakup na www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

Wyprawa Magellana

Gatunek: animacja, przygodowy
Reżyseria: Ángel Alonso
Scenariusz: Garbiñe Losana, José Antonio Vitoria
Produkcja: Hiszpania
Dystrybucja: Kino Świat
Premiera: 13 września 2019

Stań za sterami największej przygody świata, która wydarzyła się naprawdę i zmieniła wszystko! Poznaj najodważniejszą załogę, odkryj najbardziej egzotyczne zakątki globu i przeżyj podróż pełną niebezpieczeństw, humoru i miłości. Wspaniała animowana megaprodukcja, która przeniesie widzów w każdym wieku prosto na pokład okrętów pod dowództwem Ferdynanda Magellana i Juana Sebastiana Elcano. Film powstał z okazji 500-tnej rocznicy pierwszej wyprawy dookoła świata, która ostatecznie udowodniła, że Ziemia jest okrągła.

Flota pięciu potężnych okrętów opuszcza Sewillę w 1519 roku pod dowództwem odważnego podróżnika – Ferdynanda Magellana wraz z jego załogą liczącą ponad 200 marynarzy. Trzy i pół roku później do tego samego portu dopływa już tylko jeden statek z zaledwie kilkunastoma osobami na pokładzie pod kierownictwem Juana Sebastiano Elcano. Wyprawa dookoła świata zakończyła się sukcesem, co jednak wydarzyło się w jej trakcie? Oto prawdziwa opowieść! Walka z żywiołem oceanu, rajskie wyspy, o których nie śniło się nikomu, nieznane plemiona, niespodziewana miłość oraz wielkie piękno i jeszcze większe niebezpieczeństwa, które czyhały na śmiałków w każdej sekundzie. Przed Wami najbardziej niesamowita wyprawa świata, która zmieniła kurs historii… na zawsze!

KUP BILET

czwartek 03.10.2019 r., godzina: 15.30