Wernisaż wystawy malarstwa studentów Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie

15 marca 2017- 10:00

„Galeria pod Glinianym Aniołem” zaprasza na wernisaż malarstwa studentów Akademii im. Jana Długosza  w Częstochowie, który odbędzie się w holu Miejskiego Domu Kultury w dniu 7 kwietnia 2017 o godz. 18.00.

Swoje prace zaprezentują:
Monika Siwiec – interesuje się przyrodą, co można zauważyć w obrazach przedstawiających leśne pejzaże i zwierzęta, które współgrają z elementami geometrii i abstrakcji
Karolina Jasińska – autorka podąża w kierunku malarstwa wystylizowanego oraz sztuki fashion. Tutaj liczy się moment i pewien gest. Artystka zajmuje się modelingiem, co widać w sposobie wyrażania siebie w obrazach.
Dawid Masionek – interesuje się malarstwem i rysunkiem. Prace są bardzo bliskie rzeczywistości. Myśl przewodnia w pracach to malarstwo historyczne.
Tomasz Masionek – głównie interesuje się rysunkiem i malarstwem, ale z chęcią poświęca się innemu hobby jakim jest modelarstwo. W malarstwie lubi troszkę eksperymentować np. poprzez dodawanie w swych pracach elementów street artu.

15 marca 2017