Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Popardowskiego „Mechaniczne niebo”

20 września 2017- 10:00

Miejski Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Popardowskiego „Mechaniczne niebo”, który odbędzie się w dniu 18.10.2017 r. o godz. 18:00 w holu MDK.

Podczas wystawy będzie okazja podziwiać zdjęcia z największych imprez lotniczych organizowanych w Polsce, Czechach, Anglii, Niemczech, Holandii czy też Szwajcarii.

Autor wspomina, że przygoda z „lotnictwem” zaczęła się od modelarstwa, potem przyszedł zachwyt samolotami oryginalnych rozmiarów i pierwsza wizyta na lotnisku w Rudnikach, przelot „Antkiem” i kilka skoków ze spadochronem. Kolejnym etapem były zdjęcia prostym kompaktowym aparatem przy okazji pokazów lotniczych. Dziś dysponując odpowiednim sprzętem i wciąż podnosząc swoje umiejętności stara się pokazać piękno tego lotniczego świata: jego dynamikę, dramaturgię oraz precyzję pilotażu odwiedzając imprezy lotnicze w całej Europie. Pan Tadeusz Popardowski jest członkiem Stowarzyszenia Polskich Fotografów Lotniczych (SPFL.PL).

20 września 2017