Wernisaż wystawy fotografii Marzeny Halamy „ŚWIATŁOczułość

24 stycznia 2018- 10:00

Miejski Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Marzeny Halamy „ŚWIATŁOczułość", który odbędzie się w dniu 23.02.2018 r. o godz. 18:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem.

Wystawa zawiera zbiór fotografii skomponowanych z emocji. Wszystko tworzy "ŚWIATŁOczułość" – obraz uchwyconych chwil pełnych ekspresji. Jest to wizualizacja poczucia potrzeby miłości. Autorka swoimi pracami pragnie unieść odbiorcę w kierunku wyższych wartości, zarysować pozytywne uczucia na tle negatywu, nie tylko tego filmowego, ale także wypełniającego nasz świat.

Marzena Halama – jej pasją jest sztuka, ale nie ogranicza się tylko do plastycznego wyrazu twórczego. Uwielbia również taniec, teatr, muzykę i poezję.

24 stycznia 2018