Warsztaty tworzenia mydła

15 lutego 2017- 10:00

Galeria pod Glinianym Aniołem wraz z „Naturalnie Naturalni” zapraszają na 23 marca 2017 o godz. 17:30 na warsztaty tworzenia mydła.

Na zajęciach dowiecie się od podstaw, jak powstaje kostka mydła i jak je zrobić samodzielnie w domowym zaciszu. Takie mydło to wspaniały prezent dla najbliższych.
Dostaniecie kilka sprawdzonych przepisów na mydełka, które sami będziecie mogli zrobić w domu. Te warsztaty mają na celu zarówno dobrą zabawę, jak i eliminację z naszego życia szkodliwych składników i niepotrzebnej chemii. Na warsztatach wykonacie trzy kostki swojego mydła od podstaw, z dodatkiem wybranych przez siebie składników pielęgnujących, peelingujących oraz ozdób. Wszystkie dodatki do mydła są w 100% naturalne.
Jeżeli chcecie zrobić mydełka w wybranych kształtach, możecie przynieść ze sobą silikonowe foremki.
Warsztaty poprowadzą: Martyna Majewska oraz Szymon Odyjas – www.naturalnienaturalni.pl.

Koszt: 50 zł. Ilość miejsc ograniczona – liczy się kolejność wpłat!

Zapisy osobiście w Galerii pod Glinianym Aniołem oraz telefonicznie pod nr tel. 34 351 06 88 (rezerwacja wygasa po trzech dniach).

15 lutego 2017