Warsztaty: Dziergasz? Przyjdź na warsztaty!

13 sierpnia- 08:00 - 17:00

8 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Dziergania w Miejscach Publicznych. Do Galerii pod Glinianym Aniołem warto jednak udać się już dzień wcześniej – 7 czerwca. Tego dnia o 17.30 odbędą się wyjątkowe warsztaty dla dziergających.

To spotkanie dla amatorów i „zawodowców”, dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę i tych, którzy niejedno już „wydziergali”. Pod czujnym okiem instruktorki – Małgorzaty Frankowskiej – uczestnicy stworzą wspólną, wielkoformatową robótkę. Co to będzie? Niech to będzie tajemnica.

Na warsztaty warto zabrać ze sobą grube szydełko (8-12 mm) lub grube druty (8-12 mm). Sznurki i włóczki do dziergania zapewniają organizatorzy.

Wstęp na spotkanie jest wolny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy – osobiście lub telefonicznie w Galerii pod Glinianym Aniołem.

7 czerwca 2019

godz. 17.30