Underdog

Reżyseria: Maciej Kawulski
Scenariusz: Mariusz Kuczewski
Produkcja: Polska
Obsada: Eryk Lubos, Mamed Chalidow, Emma Giegżno, Aleksandra Popławska, Janusz Chabior, Jarosław Boberek
Premiera: 11 stycznia 2019

„Underdog” to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko.

„Underdog” to opowieść o słabościach i sile człowieka, zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość, o walce z przeciwnościami losu i podniesieniu po upadku, poświęceniu, rodzinie i przyjaźni.

14 stycznia