„Twoje TAK ma znaczenie” – widzimy się 25 maja!

25 maja- 00:00

25 maja widzimy się na bulwarze Franciszka Grotowskiego w kolejnej odsłonie akcji „Twoje TAK ma ZNACZENIE”!
Już po raz czwarty spotkamy się, by powiedzieć TAK dla życia! Powiedz TAK dla transplantologii!
Czeka nas moc atrakcji – dla ciała i dla ducha.

• Tego dnia będziecie mogli skorzystać z szeregu podstawowych i specjalistycznych badań z poradami lekarskimi włącznie!
  • Będzie okazja, by dosłownie – podzielić się sobą: oddać krew w krwiobusie, zarejestrować się jako dawca szpiku w DKMS, oddać włosy dla Fundacji Rak’n’Roll!
  • Kiedy opadniecie z sił – czekać będą na Was Foodtrucki na Rynku smaków!
  • Będzie i dawka przeżyć artystycznych  – „Senioralia”, koncert laureatów II Przeglądu Muzycznego „Życie jest piękne, bo…”, koncert wieczoru „Na pierwszy znak” w wykonaniu Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej, z udziałem solistów i artystów z Teatru po Pracy.

Szczegółowy plan – na plakacie.
Do zobaczenia!

KUP BILET