„Takie jest życie” spektakl w wykonaniu Teatru po Pracy

16 kwietnia- 10:00

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na kolejne przedstawienie Teatru po Pracy pt. „Takie jest życie”. Spektakl odbędzie się 9 maja 2019 roku o godz. 19:00 w sali widowiskowej MDK.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia przez internet na www.mdk.lubliniec.pl w zakładce "KUP BILET" oraz w kasie MDK od godz. 15:00.

Spektakl „Takie jest życie” jest opowieścią o marzeniach, pragnieniach, odkryciach i nadziejach wielu osób, które próbują okazać sobie wzajemne wsparcie. I czy tego chcą czy nie, powoli stają się uczestnikami jakiegoś nieznanego maratonu, pogoni by zdobyć uznanie i poklask. Przedstawienie jest mieszanką różnych konwencji artystycznych: aktorskiej, plastycznej, muzycznej i lalkowej.

Nie można tego przegapić! Zapraszamy!