TABATA + STRETCHING w MDK

17 października 2018- 10:00

Wszystkich miłośników ruchu zapraszamy na poranne zajęcia fitness z instruktor Agnieszką Kondracką!

UWAGA! Pierwsze zajęcia 30.10.2018 roku – BEZPŁATNE.

Zajęcia TABATA + STRETCHING to intensywny trening interwałowy bez choreografii, który stymuluje do pracy niemal wszystkie mięśnie. Kształtuje ramiona, brzuch, pośladki, uda, łydki. Tabata pozwala spalić więcej tłuszczu niż tradycyjne ćwiczenia aerobowe, podkręca metabolizm i podnosi ogólną sprawność fizyczną. W ciągu 20 sekund wykonuje się maksymalną ilość powtórzeń danego ćwiczenia, następne 10 sekund to czas na odpoczynek. Każdą serię powtarza się 8 razy. Drugą część zajęć stanowi stretching, czyli zestaw spokojnych ćwiczeń rozciągających, które  zwiększają zakres ruchu w stawach i rozluźniają mięśnie po treningu.

Agnieszka Kondracka o sobie:
Ruch i wszelka aktywność fizyczna jest dla mnie nieodłącznym elementem życia od zawsze. Dodaje mi energii i jest doskonałym sposobem na radzenie sobie ze stresem dnia codziennego. Uczęszczałam na różnorodne formy zajęć fitness, aby w końcu wybrać te, które dają największe efekty w postaci utrzymania dobrej kondycji i sprawności ciała.
Jestem Instruktorem sportu o specjalności Fitness, Trenerem personalnym, Instruktorem Rekreacji Ruchowej o specjalności: ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system hatha joga. Ukończyłam kurs instruktora jogi dla dzieci oraz liczne szkolenia m.in. Trening funkcjonalny, Aktywność fizyczna kobiet w ciąży i trening mięśni dna miednicy, Trening w podwieszeniu, Fitness  pump. Stale się rozwijam i dokształcam. Sport i zdrowy styl życia to moja największa pasja, którą pragnę się dzielić z uczestnikami moich zajęć. Zapraszam serdecznie do MDK Lubliniec na poranne treningi dodające energii na cały dzień!

Koszt zajęć: 10 zł
Czas trwania zajęć: 60 minut