Spektakl: „Szalone nożyczki”

10 kwietnia 2021- 00:00

W trosce o dobre nastroje mieszkańców, Miejski Dom Kultury będzie gościł na swojej scenie kultowy spektakl teatralny pt. „Szalone nożyczki” już 10 kwietnia 2021 o godz. 16.00 i 19:00!

„Szalone nożyczki” porywają w wir zabawy i zagadki miliony widzów na całym świecie tak skutecznie, że znalazły się w Księdze Guinnessa. Mieszkańcy Lublińca będą mieli okazję obejrzeć ten spektakl w nowej odsłonie z gwiazdorską obsadą.

Przebojowy fryzjer wynajmuje lokal od pani Izabeli. Jego salon odwiedzają nader barwne postacie, interes świetnie się kręci, aż dochodzi do tragedii… Właścicielka lokalu zostaje znaleziona martwa. Kto? Kiedy? I dlaczego? Do akcji rusza policja, ale okazuje się, że każdy z obecnych w salonie miał motyw! Detektywi miotają się słuchając sprzecznych zeznań i jest to czas, gdy do akcji wkracza WIDZ. To Widzowie decydują o zakończeniu spektaklu, które za każdym razem może być inne.

Spektakl jedyny w swoim rodzaju, pełen wybuchów śmiechu i interakcji wyśmienitych, gotowych na wszystko aktorów z Widzami!

„Szalone nożyczki” już 10 kwietnia 2021 o godz. 16.00 i 19:00 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu

Obsada wymienna:

Lesław Żurek / Krzysztof Ibisz

Maciej Wilewski / Michał Piróg

Urszula Dębska / Joanna Kupińska

Dominika Gwit

Alan Andersz

Przemysław Cypryański / Leszek Stanek

KUP BILET

Informacje o wydarzeniu

Spektakl przeniesiony na 10 kwietnia 2021. Bilety zachowują ważność.

Informacje o zwrotach: http://mdk.lubliniec.pl/szalone-nozyczki-nowy-termin-informacje-o-zwrocie-biletow/

10 kwietnia 2021
Wydarzenie kategoria: