Spektakl „Selfie”

17 października 2017- 10:00

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na spektakl „Selfie” w dniu 8 marca 2018 roku o godz. 18:00.

Miejsce: sala widowiskowa MDK

Bilety: 80 zł

Sprzedaż biletów:
– przez Internet na http://www.bilety.mdk.lubliniec.pl/
– w kasie MDK.

Rezerwacja biletów:
 – tel. 34 351 06 87 (w godz. 7:30-14:00) i 34 351 06 83 (w godz. 14:00-20:00),
 – e-mailem: mdk@lubliniec.pl.
Bilety grupowe: zamówienia na adres mdk@lubliniec.pl.

W Lublińcu wystąpią: Dorota Pomykała, Julia Kamińska, Piotr Zelt, Filip Bobek.

Reżyseria: Maria Seweryn.

Nawiązywanie relacji między ludźmi jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś. Dzięki mediom społecznościowym, żeby z kimś porozmawiać, nie trzeba nawet otwierać ust. Można mieć setki znajomych i nigdy się z nimi nie spotkać. Ale znaleźć prawdziwą miłość, stworzyć prawdziwy związek i być ze sobą na zawsze, jest ciągle tak samo trudno.
Wiedzą o tym Brygida i Gerard, których małżeństwa zakończyły się przed czasem. Teraz próbują pomóc swoim dorosłym już dzieciom.

Brygida ma trzydziestoletnią córkę Julię, która żyje w świecie romantycznych powieści. Gerard ma trzydziestoletniego syna, który żyje w świecie gier komputerowych.Jedno selfie powoduje, że przyglądają się nie tylko sobie, ale swojemu życiu i chcą, żeby życie ich dzieci było inne.
Niezależne od siebie Brygida i Gerard postanawiają ściągnąć ich na ziemię i znaleźć dla nich partnera ogłaszając się w mediach społecznościowych.
Brygida, widząc na portalu randkowym zdjęcie Pawelka, prawie się w nim zakochuje, za wszelką cenę chce umówić z nim swoją córkę. Oczywiście profilu nie założył Pawełek, tylko Gerard. Ale kiedy Brygida odpowiada, wysyłając zdjęcie Julii, Gerard niemal się w niej zakochuje, to idealna partnerka dla jego syna.
I wszystko mogłoby się skończyć szczęśliwie, gdyby nie to, że na pierwsze spotkanie z Julią, zamiast Pawelka, przychodzi Gerard, a na kolejne, zamiast Julii, przychodzi Brygida, a na domiar złego, żeby wyjaśnić nieporozumienie, Gerard idzie na następne spotkanie jako Paweł, i spotyka się z Brygida, która udaje Julię.
Zanim dojdzie do happy endu, Julia i Pawelek muszą dać sobie szansę, żeby szansa pojawiła się także między Brygida i Gerardem. Bo szansa jest zawsze, tylko trzeba działać.

17 października 2017