Spektakl „JoJo”

2 lipca 2018- 10:00

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na spektakl „JoJo” w dniu 5 listopada 2018 roku o godz. 18:00.

Miejsce: sala widowiskowa MDK

Bilety: 70 zł

Sprzedaż biletów:
– przez Internet na http://www.bilety.mdk.lubliniec.pl/
– w kasie MDK.

Rezerwacja biletów:
 – tel. 34 351 06 87 (w godz. 7:30-14:00) i 34 351 06 83 (w godz. 14:00-20:00),
 – e-mailem: mdk@lubliniec.pl.
Bilety grupowe: zamówienia na adres mdk@lubliniec.pl.

O czym jest JOJO?
(proszę się z góry nie martwić, wyjaśnimy to krótko, bez zbędnego powtarzania się)
Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… gdybyśmy spróbowali te trzy słowa powtórzyć tyle razy ile utworów zostało poświęconych temu (jakże dramatycznemu) zagadnieniu zapewne nie starczyło by nam życia na ich zapisanie (a Państwo na ich przeczytanie), więc (z braku tak naszego, jak i przed wszystkim Państwa czasu) nie podejmujemy się tego wzywania…
Cóż jest takiego fascynującego w Temacie Trójkąta (zwanym dalej TT), że wciąż na nowo od wieków jest przerabiany? A te niekończące się przeróbki wciąż na nowo znajdują (chwała Bogu!) Publiczność gotową zapoznać się z nowymi TT wariantami. Cóż jest takiego w TT niezwykłego? Za całą odpowiedź może posłużyć jedno proste słowo – ZDRADA! Cóż innego może się równać z jej niszczycielską, zabójczą, piorunującą siłą rażenia? Czy coś może wywoływać większe od niej emocje? Chyba tylko… podejrzewanie zdrady. Szekspir nazwał (jeśli ktoś wie dlaczego prosimy o kontakt mailowy) to uczucie zazdrość Zielonookim Potworem (zwanym dalej ZP).
Nasze JOJO jest właśnie o tym jak ZP ugania się po lesie za TT.
Czy go dopadnie czy nie? Przekonajcie się! (sami albo w towarzystwie żony, czy męża, czy…).
A teraz dość już gadania – zapraszamy do oglądania!

2 lipca 2018