Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

14 lutego- 00:00

2D dubbing

miejsce: Kino Karolinka

bilety: poranek 12 zł – b/o. Zakup na www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

Gatunek: Animacja
Reżyseria: Sung-ho Hong
Scenariusz: Sung-ho Hong
Produkcja: Korea Południowa
Dystrybucja: Kino Świat

Czas trwania: 92 minuty
Premiera: 24 stycznia 2020

Pamiętacie jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz o niej zapomnijcie, bo w tej bajce na początku wygląda nieco… inaczej. Jest po prostu troszeczkę niższa i okrąglejsza niż zazwyczaj. Jednak, kiedy przypadkowo w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, za ich sprawą dziewczyna zmienia się nie do poznania i przybiera postać klasycznej królewny, jaką dobrze znacie. Wkrótce poznaje zawadiacką bandę siedmiu krasnoludków. Ona jeszcze tego nie wie – ale każdy z miniaturowych dżentelmenów to tak naprawdę książę, na którego rzucono podstępny czar. Jeżeli któryś z nich chce odzyskać dawną postać przystojnego młodzieńca, musi zostać pocałowany przez najpiękniejszą kobietę na świecie. Kiedy w życiu siedmiu krasnoludków pojawia się pełna uroku Śnieżka w czerwonych pantofelkach, każdy zaczyna zabiegać o jej względy i obowiązkowego całusa. Jednak czyha na nich ogromne niebezpieczeństwo. Oto zła macocha królewny za pomocą czarów pragnie odzyskać swoją młodość. Skrywającą swój sekret Śnieżkę i wymyślające coraz to nowe zaloty krasnoludki czeka wielka przygoda. Wkrótce wszyscy przekonają się, że prawdziwe piękno to rzecz bezwzględna, jeśli patrzy się sercem!

KUP BILET

piątek 14.02.2020 r., godzina: 10.00