Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Produkcja: USA
Dystrybucja: UIP
Premiera: 28 czerwca 2019

Druga część tej niezwykłej animowanej komedii dla małych i dużych opowie o emocjonalnym życiu zwierzaków domowych znanych z pierwszej części, więzi łączących ich z kochającymi rodzinami oraz odpowie na pytanie, które intryguje każdego właściciela czyli co zwierzaki naprawdę robią kiedy ich nie ma w domu?

Terrier Max musi sobie poradzić ze zmianami w swoim życiu. Jego ukochana właścicielka Katie jest teraz żoną i mamą. Max tak bardzo troszczy się o małego Liama, że nabawia się nerwowych tików! Podczas wyprawy na wieś, która dla wszystkich ma być relaksującym wypadem weekendowym, poziom stresu Maxa tylko się podnosi. Wraz z Dukem spotykają tam bowiem nietolerującą psów krowę, wrogie lisy i przerażającego indyka. Na szczęście dla Maxa poznaje też cieszącego się szacunkiem całej farmy prawdziwego przewodnika, psa Koguta, który pokazuje Maxowi na czym naprawdę polega opieka nad bliskimi i w efekcie leczy wszystkie jego fobie.

W międzyczasie w Nowym Jorku, Bridget, pies rasy szpic miniaturka, musi nauczyć się od Chloe jak być kotem, by odzyskać ulubioną zabawkę Maxa, a Tuptuś, śliczny i szalony królik, który znalazł ciepły i spokojny dom dostrzega szansę na pokazanie wszystkim, że jest kimś więcej niż króliczkiem w śpioszkach!
Wszystkie trzy historie splatają się w niezwykle zabawną, wesołą, pełną akcji i emocji opowieść, która z pewnością ponownie zachwyci i rozbawi dzieci i dorosłych.