• To wydarzenie minęło.

Rodzinne warsztaty: recyklingowy zegar na ścianę

18 października- 16:00 - 17:00

W wakacje kilkukrotnie spotkaliśmy się z rodzinami na kreatywnych warsztatach! Wspólnie przygotowaliśmy gry planszowe, odnawialiśmy krzesła, ozdabialiśmy pudełka na skarby, tworzyliśmy organizery na ścianę. Od października rodzinne warsztaty wracają do kulturalnego rozkładu Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu!

18 października zapraszamy do wspólnego tworzenia recyklingowego zegara! Czasomierz do powieszenia na ścianie będzie wykonany z różnego rodzaju materiałów, którym nadamy „nowe życie”. Wspólnie wykonany zegar będzie odmierzał rodzinny czas, spędzony wspólnie na zabawie czy wykonywaniu obowiązków! Uczestnicy zajęć na pewno znajdą sposób, by na zegarze umieścić opcję wstrzymującą czas lub wydłużającą czas wolny. 😉 We wszystkich pracach poprowadzi instruktorka Monika Klimza-Gryc.

Zapisy telefoniczne pod numerem 34 351 06 87.

Zapraszamy!

Informacje organizacyjne