Robótki na paluszkach // warsztaty rodzinne

3 grudnia- 17:30 - 20:30

Czego potrzeba, by zrobić świąteczną girlandę? Sznurka i…paluszków!  Paluszków mamy, taty, dziecka, babci, paluszków małych i dużych! 🙂

Zapraszamy na Robótki na paluszkach // rodzinne warsztaty! Pod okiem instruktorki – Basi Palewicz – uczestnicy poznają prosty ścieg, do którego nie trzeba drutów, szydełka, a tylko i wyłącznie naszych dłoni. 🙂 Tutaj nie liczy się doświadczenie czy wiek, tylko chęci! 🙂

Warsztaty są darmowe, jednak obowiązują zapisy – oczywiście w Galerii pod Glinianym Aniołem, osobiście lub telefonicznie (34 351 06 88), po godzinie 15.00.

W czasie warsztatów będzie również możliwość zakupu książki „Robótki na paluszkach”, której autorką jest Basia Palewicz. Książka będzie dostępna z autografem, a może nawet w specjalnych zestawach z włóczką – doskonały prezent dla małych i dużych.

Informacje organizacyjne

3 grudnia 2019 r. godzina 17:30

Galeria pod Glinianym Aniołem

Wstęp wolny, obowiązują zapisy w galerii – osobiście lub telefonicznie (34 351 06 88) – po godzinie 15.00.

3 grudnia
, ,