Robert Korólczyk ONE MAN SHOW

16 stycznia 2020- 18:00 - 20:00

Robert Korólczyk – dobrze go znacie z Kabaretu Młodych Panów! To twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków jako „Góral”, „Górnik Andrzej” i wiele innych postaci. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów!

Sprawnie naśladuje gwary, choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. Jego głos jest na tyle charakterystyczny, iż publiczność często poznaje go nie tylko po twarzy, ale właśnie po głosie. W trakcie występu przeistacza się z postaci w postać, pokazując tym samym swój fantastyczny repertuar różnych charakterów.

Od dwóch lat obecny na antenie radia RMF FM, a na stałe w TVP i Telewizji Polsat. Współprowadzący ostatnią „Sylwestrową Moc Przebojów 2015/2016” w Polsacie. W styczniu pojawi się w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu.

KUP BILET

Informacje o wydarzeniu

16 stycznia 2020 r. (czwartek)

godzina: 18:00