Radość życia – poezja z Teatrem po Pracy

23 maja 2017- 10:00

Dnia 9 czerwca 2017 roku o godz. 18:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Poezja z Teatrem po Pracy. Wstęp wolny.

Gościem specjalnym czerwcowego spotkania będzie o. Tomasz Maniura, a tematem przewodnim „Radość życia”.

Cykl ten ma na celu przybliżać poezję wszystkim zainteresowanym. Każde spotkanie uświetni zaproszony gość specjalny, któremu będzie bliska tematyka prezentowanych utworów. Mile widziani uczestnicy, którzy zechcą zaprezentować swoje ulubione lub przez siebie napisane wiersze.

23 maja 2017