Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska

Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska

Gatunek:  animacja, familijny, komedia

Reżyseria: Noel Cleary, Alexs Stadermann

Obsada: Agnieszka Fajlhauer, Mateusz Banasiuk, Jarosław Boberek,  Teresa Lipowska

Premiera w Polsce: 2 lutego 2018

Wkrótce w pszczelej stolicy odbędą się Miodowe Igrzyska. Marzeniem Mai jest by w nich wystartować jednak żaden z mieszkańców ula nie został zaproszony na tak ważne wydarzenia. Mało tego – Cesarzowa żąda oddania połowy zbiorów pszczelich na potrzeby startujących w olimpiadzie. Mai nie podoba się taki rozwój sytuacji i postanawaia sprzeciwić się Cesarzowej. Jej bunt może mieć duży wpływ na życie w ulu, bowiem Cesarzowa nakazuje wystartować Mai w zawodach, a w przypadku przegranej jej ul straci wszystkie zimowe zapasy. Jednak rezolutna pszczółka, otoczona wiernymi przyjaciółmi pokaże Cesarzowej na co naprawdę ją stać.

30 stycznia 2018