Przygody mrówki Karoliny z Anką Czytanką

24 maja 2017- 10:00

Galeria pod Glinianym Aniołem i Anka Czytanka zapraszają 11 czerwca 2017 roku o godz. 15:30 na warsztaty czytelniczo- teatralne, na których zostanie odczytana i odegrana opowieść interaktywna pt. „Przygody mrówki Karoliny”.

Wstęp: kolorowy balonik.

To historia nieznośnej mrówki, która tak rozrabiała, tak psociła, tak dokuczała innym, że… Oj, nie zdradzimy na razie tajemnicy, przyjdźcie i sprawdźcie sami, co się wydarzyło! Mrówce Karolinie na pewno przyda się Wasza pomoc! Czekają na Was także wróżki tęczy, jednorożec i inne baśniowe postacie! Do zobaczenia na łące!

Czym jest opowieść interaktywna? To forma aktywnego czytelnictwa. Uczestnicy słuchają opowieści i od razu wcielają się w różne role, można być księżniczką, rycerzem, a można być drzewem, ptakiem czy wieżą. Dodatkowo pojawiają się kostiumy i rekwizyty, które wzbogacają zajęcia i pozwalają uczestnikom przenieść się w świat fantazji. To okazja do kontaktu z innymi, wspólnego działania i przeżywania różnych emocji.

24 maja 2017