Poezja z Teatrem po Pracy

12 maja 2017- 10:00

W dniu 23 maja 2017 roku o godz. 18:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Poezja z Teatrem po Pracy.

Cykl ten ma na celu przybliżać poezję wszystkim zainteresowanym. Każde spotkanie uświetni zaproszony gość specjalny, któremu będzie bliska tematyka prezentowanych utworów. Mile widziani uczestnicy, którzy zechcą zaprezentować swoje ulubione lub przez siebie napisane wiersze. Gościem specjalnym majowego spotkania będzie Arleta Gabrysiak, a tematem przewodnim „dzieciństwo i matka – wędrowcy nierozłączni”.

12 maja 2017