Kreatywni 60+: podstawka pod łyżkę // etap I

29 października- 11:00 - 13:00

Warsztaty artystyczne „Kreatywni 60+” są dedykowane lublinieckim seniorom.

Tym razem zapraszamy do przygody z ceramiką! Każda gospodyni w czasie przygotowywania potraw – próbuje ich. Nieodłącznym problemem jest odłożenie łyżki w miejsce, w którym niczego nie pobrudzi i jednocześnie – będzie do użycia znowu, do kolejnej próby smakowej. Aby rozwiązać raz na zawsze ten problem na warsztatach wykonamy ceramiczną podstawkę pod łyżkę.

Zajęcia w październiku będą pierwszym etapem prac. Ich kontynuacja będzie miała miejsce 26 listopada.

Zajęcia poprowadzi Monika Klimza-Gryc.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Informacje organizacyjne:

warsztaty odbędą się 29 października

start: godzina 11:00

Wstęp wolny, obowiązują zapisy w Galerii pod Glinianym Aniołem (tel. 34 351 06 88) – po godzinie 15.00.

, ,
Wydarzenie Tagi: