Playmobil: Film

13 września- 15:00 - 17 września- 17:00

2D dubbing
miejsce: Kino Karolinka

bilety: 16 zł, ulgowy 14 zł – b/o. Zakup na www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

Playmobil: Film
Gatunek: animacja, przygodowy, komedia
Reżyseria: Lino DiSalvo
Scenariusz: Blaise Hemingway, Greg Erb, Jason Oremland
Produkcja: USA
Dystrybucja: Kino Świat
Premiera: 23 sierpnia 2019

Oto chwila, na którą czekały miliony dzieciaków! Po raz pierwszy w historii zabawki z uniwersum PLAYMOBIL® ruszają na podbój kin w kipiącym od akcji i humoru pełnometrażowym filmie animowanym. Za przeniesienie małych ludzików na wielki ekran odpowiadają wielokrotnie nagradzani twórcy hitów: „Kraina Lodu” i „Zaplątani”.

Charlie wciąż zadręcza swoją siostrę – Marlę (Julia Kamińska) opowieściami o fantastycznej krainie, w której podobno żyją ludziki PLAYMOBIL®. Oczywiście dziewczynka sądzi, że to tylko wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy któregoś dnia jej brat znika, a Marla odkrywa tajemniczy portal – wrota do innego wymiaru. Kiedy przez nie przechodzi, w jednej sekundzie sama zamienia się w figurkę PLAYMOBIL®. Zwiedzając niezwykłą, zbudowaną z zabawek krainę, dziewczynka odkrywa, że jej brat został porwany i uwięziony przez zdradzieckiego pirata Bloodbonesa.

Żeby uratować chłopca, Marla będzie musiała połączyć siły ze zwariowanym kierowcą ciężarówki – Delem (Tomasz Karolak), agentem z licencją na rozśmieszanie Rexem Dasherem (Marcin Dorociński) i odważnym robotem o imieniu Robotitron. W trakcie wędrówki przez zdumiewający świat zestawów PLAYMOBIL® nasi bohaterowie przeżyją masę przygód, napotykają wielu przyjaciół i wrogów – od rycerzy w lśniącej zbroi po międzygalaktycznych złoczyńców. A sama Marla odkryje, że aby uratować Charliego i powrócić do domu, będzie musiała przywołać moc własnej, nieco zaniedbanej wyobraźni. Wszystko jest możliwe – trzeba tylko uwierzyć w siebie!

KUP BILET

piątek 13.09.2019 r., godzina: 15.00