Planeta Singli 2

Gatunek: komedia romantyczna
Reżyseria: Sam Akina
Scenariusz: Sam Akina, Jules Jones
Obsada: Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Joanna Jarmołowicz
Produkcja: Polska
Premiera: 9 listopada 2018

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

W drugiej części komedii ponownie zobaczymy m.in.: małżeństwo grane przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka, a także jedynego w swoim rodzaju Piotra Głowackiego, piękną i odmienioną Danutę Stenkę, drapieżnie zabawną Izabelę Miko i odlotową Joannę Jarmołowicz. Wszystko to w aurze przedświątecznej atmosfery, wielkich zmian i, oczywiście, miłości.

14 października 2018