Piknik rodzinny z MDK

17 lipca 2018- 10:00

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na rodzinny piknik, który odbędzie się 12 sierpnia 2018 roku o godz. 16:00 przed MDK. Czekamy na Was z mnóstwem atrakcji. W strefie dobrej zabawy zagramy w grę planszową XXL, ułożymy wieżę z interaktywnych klocków. Poza tym zabawa z animatorami w postaci warsztatów artystycznych, skręcania balonów i baniek mydlanych. A dla smakoszy swojskie jadło, popcorn i wata cukrowa.

O godz. 18:00 zapraszamy na taras przy Galerii pod Glinianym Aniołem gdzie w akustyczną podróż zabierze nas Marcin Magdziar.

Wstęp wolny, na piknik zabierzcie tylko dobre humory!

17 lipca 2018