• To wydarzenie minęło.

10 lutego- 20:15 - 22:30

2D napisy

miejsce: Kino Karolinka

bilety: 16 zł, ulgowy 14 zł – od 15 lat. Zakup na www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

Parasite

Gatunek: Dramat
Reżyseria: Joon-ho Bong
Scenariusz: Dae-hwan Kim / Joon-ho Bong
Produkcja: Korea Południowa
Dystrybucja: Gutek Film
Czas trwania: 132 minuty
Premiera: 20 września 2019

Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.

KUP BILET

sobota 08.02.2020 r., godzina: 17.30