Od A do Z a pomiędzy wiersz – poezja z Teatrem po Pracy

12 marca 2018- 10:00

Miejski Dom Kultury zaprasza na kolejne spotkanie z poezją z Teatrem po Pracy, które odbędzie się 22 marca 2018 roku godz. 18:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem.

Tym razem gościem specjalnym będzie przedstawicielka młodego pokolenia twórców  – Sylwia Jaskóła. Autorka przedstawi swoje wiersze, a o piękną, muzyczną oprawę tego spotkania zadbają uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Janiny Garści w Lublińcu.

Temat spotkania to „Od A do Z a pomiędzy wiersz”.  Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków poezji.

12 marca 2018