O YETI!

19 grudnia 2019- 00:00

2D dubbing

miejsce: Kino Karolinka

bilety: 16 zł, ulgowy 14 zł – b/o. Zakup na www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

O YETI !

Gatunek: animacja, komedia, przygodowy
Reżyseria: Jill Culton
Scenariusz: Jill Culton
Produkcja: Chiny, USA
Dystrybucja: UIP
Czas trwania: 92 minuty
Premiera: 11 października 2019

Przed nami niezwykła przygoda – wprost z tłocznych ulic Szanghaju trafimy w zapierające dech w piersiach krajobrazy Himalajów. Kiedy nastolatka Yi spotyka młodego Yeti na dachu apartamentowca, w którym mieszka, ona i jej psotni przyjaciele – Jin i Peng – nadają mu imię „Everest” i organizują niezwykłą wyprawę, aby magiczne stworzenie wróciło do swej rodziny, mieszkającej w najwyższym punkcie Ziemi. Każdy krok tej wyprawy śledzi jednak Burnish, sprytny milioner, który marzy o schwytaniu Yeti, oraz dr Zara, która pragnie, by Everest wrócił do domu.

KUP BILET

czwartek 12.12.2019 r., godzina: 16.00