„Nie taki sam” spektakl Teatru po Pracy po raz czwarty

19 kwietnia 2018- 10:00

Zapraszamy serdecznie na czwartą odsłonę przedstawienia „Nie taki sam”, które odbędzie się 10 maja 2018 roku o godz. 20:00 w sali widowiskowej MDK.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia przez internet na www.mdk.lubliniec.pl w zakładce „KUP BILET” oraz w kasie MDK od godz. 15:00.

Tym razem autorski scenariusz oparty został na książce „Wautyzmwzięci” Ireneusza Czeslawa Giminskiego. To historia pewnego dorosłego człowieka, który nie mówiąc prawie nic, chce nam tyle o sobie opowiedzieć. I zawarci w tej opowieści my. My, jego bliscy i dalecy, wszyscy przeciętni i nieprzeciętni. „Nie taki sam” – nowa stylistyka wypowiedzi scenicznej, piękna muzyka na żywo i wzruszająca historia.

19 kwietnia 2018