„Nie taki sam” – premiera Teatru po Pracy

27 marca 2018- 10:00

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na kolejne przedstawienie Teatru po Pracy pod tytułem „Nie taki sam”.

Premiera odbędzie się 8 kwietnia 2018 roku o godz. 14:00 w sali widowiskowej MDK.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia przez internet na www.mdk.lubliniec.pl w zakładce "KUP BILET" oraz w kasie MDK od godz. 15:00.

Tym razem autorski scenariusz oparty został na książce „Wautyzmwzięci” Ireneusza Czeslawa Giminskiego. To historia pewnego dorosłego człowieka, który nie mówiąc prawie nic, chce nam tyle o sobie opowiedzieć. I zawarci w tej opowieści my. My, jego bliscy i dalecy, wszyscy przeciętni i nieprzeciętni. „Nie taki sam” – nowa stylistyka wypowiedzi scenicznej, piękna muzyka na żywo i wzruszająca historia.

27 marca 2018