Narzeczony na niby

Gatunek:  komedia romantyczna

Reżyseria:  Bartosz Prokopowicz

Scenariusz: Katarzyna Sarnowska, Katarzyna Priwieziencew

Obsada: Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Sonia Bohosiewicz , Piotr Adamczyk, Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Karolak, Dorota Kolak, Mikołaj Roznerski

Premiera w Polsce: 12 stycznia 2018

Karina próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

11 stycznia 2018