Najnowszy koncert z Maastricht Andre Rieu! (Nowe porywające muzyczne widowisko)

8 sierpnia- 18:00 - 20:00

bilety – 25 zł, ulgowy 20 zł. Zakup na www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

Najnowszy koncert z Maastricht!
Podczas tego występu, widzowie nie usiedzą w fotelach: cała sala ruszy do tańca zgodnie z zamiarami André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa! Nowy koncert pod wymownym tytułem André Rieu. Zatańczymy? w sierpniu w Waszym kinie!
To dla mnie szczególny koncert – mówi André Rieu – bo królować będzie muzyka płynąca prosto z mojego serca: walc! Przybywajcie. Czeka Was „Nad pięknym modrym Dunajem” Straussa i wiele niespodzianek. Niech wszyscy kołyszą się w rytmie walca pomiędzy rzędami kinowej sali!

8 sierpnia
Wydarzenie Category: