„Na pierwszy znak” – koncert w wykonaniu MMOD i Teatru po Pracy

26 września 2018- 10:00

100 lat temu odzyskaliśmy niepodległość, by uczcić wydarzenie bliskie sercu wszystkim Polakom w Miejskim Domu Kultury odbędzie się koncert, który przypomni klimat tamtych lat.

Piosenki okresu międzywojennego nigdy nie tracą uroku. Któż nie lubi piosenki „Umówiłem się z nią na dziewiątą”? Któż nie wzrusza się, przy przejmującym i pełnym dramatyzmu utworze „Miłość Ci wszystko wybaczy"?

Burmistrz Miasta Lublińca i Dyrektor Miejskiego Dom Kultury w Lublińcu zapraszają na koncert pt. „Na pierwszy znak”, który odbędzie się 27.10.2018 roku o godz. 17:00 i 28.10.2018 roku o godz. 15:00 w MDK.

W niezapomnianą podróż w czasie, po ulicach, parkach i kawiarenkach zabierze nas Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod batutą Bartłomieja Pięty, aktorzy Teatru po Pracy oraz zaproszeni wokaliści: Magdalena Tul, Marcin Jajkiewicz i Adam Rymarz. Całość wyreżyseruje Agnieszka Raj-Kubat.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia:
– przez Internet na http://www.mdk.lubliniec.pl/ w zakładce "KUP BILET"
– w kasie MDK od 15:00

26 września 2018