• To wydarzenie minęło.

31 marca- 00:00

2D napisy

miejsce: Kino Karolinka

bilety: 16 zł, ulgowy 14 zł – od 15 lat. Zakup na www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

NA NOŻE

Gatunek: Dramat/Komedia kryminalna
Reżyseria: Rian Johnson
Scenariusz: Rian Johnson
Produkcja: USA
Dystrybucja: Monolith Films
Premiera: 7 września 2020

Gwiazdorska obsada z Danielem Craigiem (James Bond) i Chrisem Evansem (Kapitan Ameryka) na czele, w thrillerze reżysera „Gwiezdnych wojen”. Nowoczesne i pełne czarnego humoru podejście do klasycznej kryminalnej zagadki w stylu mistrzyni gatunku Agathy Christie.

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny.

Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Okazji podczas urodzin seniora rodu również nie brakowało nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, „bliscy” Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką.

KUP BILET

piątek 27.03.2020 r., godzina: 18.00