Miłość jest wszystkim

Gatunek: komedia
Reżyseria: Michał Kwieciński
Scenariusz: Jakub Wecsile
Obsada: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Mateusz Damięcki, Aleksandra Adamska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Maciej Musiał
Produkcja: Polska
Premiera: 23 listopada 2018

Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

18 października 2018