Mikołajkowe Pogotowie

5 grudnia- 17:00 - 19:00

5 grudnia od 17 do 19 w Galerii pod Glinianym Aniołem tradycyjnie działać będzie Mikołajkowe Pogotowie!

Do dyspozycji będzie Mikołaj, który będzie wręczał przekazane wcześniej paczki. Wszyscy rodzice, dziadkowie, wujkowie i ciocie mogą bezpłatnie przekazać w ten sposób prezent dziecku. Będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie, przybić ze świętym „piątkę”… Takie spotkanie na pewno na długo zapadnie w pamięci najmłodszych.

Co zrobić, by skorzystać z Mikołajkowego Pogotowia?

4 grudnia: przynieś podpisany imieniem i nazwiskiem prezent do Galerii pod Glinianym Aniołem (galeria czynna od godziny 15.00)

5 grudnia: przyjdź do galerii z dzieckiem na spotkanie z Mikołajem, w godz. 17-19

– ciesz się z dzieckiem mikołajkową radością!

Zapraszamy!

Informacje organizacyjne